fbpx

Kontakt

Kontakt

O nás

IT-TechCZ s.r.o.

IČ: 05521491

DIČ: CZ05521491

(nejme plátci DPH)

Podivice 33

683 21, Pustiměř

 

tel.: +420 910 111 426

email: kontakt[zv]it-techcz.com

Máte dotaz?

Napište nám. Váš dotaz zodpovíme nejpozději následující pracovní den.

Pozn. Vámi zadané údaje do výše uvedeného formuláře slouží pouze pro potřebu vzájemné komunikace s Vámi, výhradně ve věci Vaší poptávky nebo dotazu. Zadaná data neposkytujeme třetím stranám a nepoužíváme je k jiným účelům. Kliknutím na tlačítko odeslat s tímto vyjadřujete svůj souhlas.

Důvěra a ostatní služby, které poskytuje naše firma

Naše společnost IT-TechCZ s.r.o. si za roky svého působení získala důvěru řady českých i zahraničních firem pro které zajišťujeme služby v oblasti virtuální serverů – cloud.4smart.cz od roku 2010, provozujeme online fakturační systém s podporou EET a API vasdoklad.cz a kompletní služby IT outsourcingu. Provozujeme partnerskou síť e-shopů dropohs.cz, zabýváme se vývojem software a elektromechanických průmyslových embeded a IoT zařízení. Informace o všech našich službách najdete na našem rozcestníku 4smart.cz

Současná CoV krize se nás zatím nijak nedotkla. Nebyli jsme nuceni sáhnout po opatřeních a ani podpoře od státu. Od počátku podnikání jsme nevyužili žádné půjčky nebo úvěru. Naše společnost dosahuje ročního obratu kolem 750 000 Kč. Tyto informace si můžete ověřit v obchodním rejstříku justice.